Pracownia Stolarska WILLOW

Pergola o konstrukcji aluminiowej malowanej proszkowo. Zadaszenie wykonane z ruchowych lameli modrzewiowych, których ustawienie jest regulowane w sposób automatyczny. Dodatkowo w konstrukcji zadaszenia zamontowane zostało liniowe oświetlenie led z możliwością regulacji natężenia światła. 

Dodatkowym elementami zwiększającymi prywatność i ilość cienia na tarasie są ścianki ażurowe ścianki działowe wykonane z lamelek modrzewiowych w kształcie rombu. 

Taras oraz pergola dopasowana do stylu budynku.

Do budowy tarasu użyte zostały deski modrzewiowe a klasie AB,  z widocznymi sękami i słojami, zabezpieczone zostały bezbarwnym olejem. 

Pergola o konstrukcji stalowej malowanej proszkowo. Zadaszenie wykonane ze stałych świerkowych lameli, których ustawienie zapewnia najwyższy poziom zacienienia w najbardziej słoneczne dni. Dodatkowo w konstrukcji zadaszenia zamontowane zostało liniowe oświetlenie led z możliwością regulacji natężenia światła. 

Wiata samochodowa z zadaszeniem wykonanym z paneli fotowoltaicznych. Dzięki zastosowaniu paneli o ażurowej konstrukcji udało się znacznie rozjaśnić przestrzeń parkingową, dodatkowo konstrukcja ma zintegrowane oświetlenie led z czujnikiem ruchu i systemem powolnego rozjaśniania.  Elewacja schowków oraz pomieszczenia na śmietniki wykonana z deski modrzewiowej w kształcie rombu. 

Domki narzędziowe z dwoma parami drzwi dwuskrzydłowych. Duże drzwi ułatwiają wyjmowanie gabarytowych przedmiotów (grill, rowery). W domkach dodatkowo zostało przewidziane miejsce na narzędzia ogrodowe oraz drewno kominkowe. 

Altana z roletą rzymską, dodatkowo wzdłuż płotu zamontowany został trejaż oraz długie, drewniane donice.

 Rzymskie rolety to świetny pomysł na słoneczne dni, zapewnia dużo cienia, jednocześnie umożliwia swobodny przewiew powietrza, dzięki czemu spędzanie czasu na tarasie w letnie dni jest dużo przyjemniejsze niż w przypadku pełnych zadaszeń takich jak np. poliwęglan.  

Huśtawki ogrodowe w nowoczesnym stylu.

Zadaszenie tarasu o konstrukcji stalowej, malowanej proszkowo. Materiałem pokryciowym jest poliwęglan lity w kolorze mlecznym. Dodatkowo w konstrukcji zadaszenia zainstalowane zostało liniowe oświetlenie led z możliwością regulacji natężenia światła. 

Podczas inwestycji powstało kilka dodatkowych elementów aranżujących ogród, które są utrzymane w spójnym stylu i kolorystyce, m.in.:

-pomieszczenie gospodarcze,

-altankę śmietnikową,

-budę dla pieska,

-furtki,

-spiżarnię.

Taras z modrzewia syberyjskiego w najwyższej klasie. Zadaszenie wykonane z transparentnego poliwęglanu litego. Na ścianie bocznej zainstalowany został system czterech przesuwnych modułów żaluzjowych. 

Meble loftowe na wymiar, które najczęściej wykonywane są z połączenia stali i drewna.

Przeniesienie, powiększenie i odrestaurowanie istniejącego tarasu z zadaszeniem. Wykonane zostało m.in:

-gruntowna renowacja desek tarasowych i elewacyjnych,

-powiększenie konstrukcji zadaszenia, 

-wymiana starego poliwęglanu komorowy na poliwęglan lity.

Garaż na auto z miejscem na śmietniki oraz pomieszczeniem na sprzęty ogrodowe. 

W przyszłości planowane jest wykonanie antresoli na poddaszu garażu, która stworzy dodatkowe miejsce do przechowywania. 

Aranżacja ściany tarasowej. W zakres prac wchodził montaż pionowych lamelek  z drzwiami przesuwnymi. 

 

-->